Brugeroversigt

aage jensen

Underviser

Campus Vejle

Aggi Teinholt

Underviser

København Nord

Agner Nielsen

Underviser

Den jydske Haandværkerskole

Agner Nielsen

Ekspert

Alex Porsborg

Gæst

Alexander Secher

Gæst

Alice Hansen

Underviser

Aarhus Business College

Allan Fehrs

Underviser

Business College Syd

Allan Holm

Underviser

EUC Lillebælt

Allan Jensen

Underviser

Learnmark Horsens

Allan Kock

Gæst

Allan Kristensen

Underviser

TECHCOLLEGE

Allan Kruse

Underviser

Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier

Allan Rishøj

Underviser

EUC Nord

Amanda Haukhol

Gæst

Anders Bastholm

Underviser

Next - Uddannelse København

Anders Bisgaard

Underviser

Rybners

Anders Brixen Bojesen

Underviser

Anders Christensen

Underviser

Tietgen

Anders Hansen

Gæst

Anders Holm

Underviser

Niels Brock

Anders Klostermann

Underviser

Køge Handelsskole

Andreas Kubsch

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Ane Koefoed-Toft

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Ane Kristiansen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Ane-Mette Sand

Underviser

ZBC

anette Bengtson

Underviser

Tradium

Anette Degn Larsen

Gæst

Anette Junker

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

anette nymark

Underviser

Viden Djurs

Anette Østergaard

Forfatter

SOSU Nord

Velfærdsteknologi (Vest)

Anita Kedia

Gæst

Anita Madsen

Underviser

SOSU H

ANJA BROAD

Gæst

Anja Jensen

Gæst

Anja Sørensen

Underviser

SOSU Nord

Ann-Vibeke Mose

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Anna Cathrine Kjeldsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg

Anna-Louise Himmelstrup

Underviser

Niels Brock

Anna Maria Sannemand Larse

Underviser

ZBC

anne

Forfatter

København Nord

Databaseret Service & Forretningsudvikling

Anne Andersen

Underviser

AMU Syd

Anne Bagger

Gæst

Anne Eghøje

Underviser

ZBC

Anne-Grethe Lykkegaard

Underviser

Aarhus Business College

Anne Hammer Thamdrup

Gæst

Anne Hansen

Ekspert

Anne Hyttel Agerholm

Ekspert

Anne Kirstine Bjerrum Flor

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Anne Kryger

Underviser

Tietgen

Anne Ladefoged

Underviser

SOSU Nord

Anne-Marie Demstrup

Underviser

SOSU H

Anne-Marie Guldstrøm

Underviser

SOSU H

Anne-Sofie Høy

Underviser

SOSU Nord

Anne-Stine Larsen

Underviser

Niels Brock

Annemette Højholt

Underviser

SOSU Nord

Annesofie Hansen

Forfatter

SOSU Nord

Velfærdsteknologi (Vest)

Annette Hald

Underviser

Tradium

Annette Larsen

Underviser

ZBC

Annette Meding

Gæst

Annette Søes Hejlsvig

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Annette Thor Jakobsen

Underviser

Aalborg Handelsskole

Annie Larsen

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Anny Hansen

Underviser

SOSU H

Armin Adrovic

Underviser

IBC

Arthur Linstow

Gæst

Asger Lund

Underviser

AMU Nordjylland

Astrid Kjems

Underviser

Aarhus Business College

Axel Hoppe

Administrator

Tietgen

Center for IT i Undervisningen

Benny Monrad Rasmussen

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Benny Thomasen

Ekspert

Benny Ziegler

Forfatter

EUC Lillebælt

Procesteknologi

Bent Plougstrup

Underviser

Skive College

Bente Damkilde

Underviser

SOSU Nord

Bente E. Jensen

Gæst

Bente Holbech

Gæst

Bente Nissen

Underviser

Kold College

Bente Pedersen

Underviser

SOSU Nord

bente thomsen

Underviser

Business College Syd

Bente Tinglef

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Berit Andersen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Berith Mohr Weishaupt

Gæst

Bettina Hanghøj Johansen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Bettine Ortmann

Underviser

Bibi Arpe

Gæst

Birgit Rasmussen

Underviser

Tietgen

Birgitte Breum

Gæst

Birgitte Holm

Underviser

Tradium

Birgitte Schou

Gæst

Birte Ravn

Gæst

Birthe Rasmussen

Underviser

ZBC

Birthe Søndergård

Underviser

Tietgen

Bitten Salomonsen

Underviser

SOSU Østjylland

Bjarke Hammelsvang

Underviser

Kold College

Bjarne Andersen

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

Bjarne Bech

Underviser

Campus Bornholm

Bo Andreasen

Underviser

SOSU H

Bo Gade Knudsen

Underviser

EUC Lillebælt

Bo Hoffmann Larsen

Underviser

Bo Klercke

Underviser

Tietgen

Bo Meier

Underviser

Tietgen

Bo Nielsen

Underviser

Viden Djurs

Bo Pedersen

Underviser

Next - Uddannelse København

Bodil Schjøtt

Underviser

Boris Lyhne

Underviser

København Nord

Brian Bruun Nickelsen

Underviser

AARHUS TECH

brian sångren

Underviser

SOSU Østjylland

Brian Skau

Underviser

Viden Djurs

Brian Winther

Underviser

ZBC

Brigitte Bang

Underviser

ZBC

Brith Vester

Underviser

Aarhus Business College

Britt Jespersen

Gæst

Britt Nydahl

Underviser

Britta Dalsgaard

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Bruno Sørensen

Underviser

Skive College

Busra Yilmaz

Gæst

Camilla Breer

Underviser

VIA University College

Camilla Holst Rasmussen

Underviser

SOSU Nykøbing Falster

Camilla Jones

Gæst

Camilla Petersen

Gæst

Camilla Romme Hansen

Underviser

ZBC

Camilla Sand

Underviser

Aalborg Handelsskole

Camilla Wagner Gade

Gæst

Carina Mortensen

Gæst

Carina Nimb

Gæst

Carsten Buhl

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Carsten Ehlert

Gæst

Carsten Hansen

Gæst

Carsten Heigren

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Carsten Møller

Underviser

EUC Lillebælt

Carsten Valentin

Underviser

Kold College

Casper Aagaard

Underviser

Handelsfagskolen

Casper Burlin

Gæst

casper christoffersen

Underviser

Tietgen

Cathie Pedersen

Gæst

Cathrine Hansen

Underviser

Aalborg Handelsskole

Cecilia Hendriksen-Nielsen

Underviser

Tietgen

Cecilie Egerup

Gæst

Charlotte Andersen

Gæst

Charlotte Bank

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Charlotte Benfer

Underviser

Roskilde Handelsskole

Charlotte Bjerre Lauridsen

Underviser

Rybners

Charlotte Gade

Underviser

SOSU Nord

Charlotte Hvidberg

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Charlotte Kold

Underviser

SOSU H

Charlotte Maegaard Kristiansen

Underviser

CELF

charlotte sigurdsson

Gæst

Charlotte Skøtt

Underviser

ZBC

Charlotte Skovbo

Underviser

ZBC

Charlotte Søndergaard Witt

Gæst

Charlotte Stofberg

Gæst

Charlotte Ternby

Gæst

chester folming

Underviser

AARHUS TECH

Chlaus Christian Skaarup

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Christian Haslam

Gæst

Christian Bruun Højsager

Underviser

Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle

Christian Greve

Underviser

København Nord

Christian Kiersgaard

Underviser

Roskilde Handelsskole

Christian Knudsen

Underviser

Christian Refsgaard

Gæst

Christian Seeberg

Underviser

Business College Syd

Christian Thomsen

Underviser

EUC Syd

Christina Norborg

Underviser

SOSU H

Christina Osted

Underviser

Tietgen

Christina Spangenberg

Underviser

København Nord

Christina Stenderup

Super Administrator

AMU Hoverdal

Videnscenterportalen

Claus Andersen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Claus Boldt

Gæst

claus christensen

Underviser

Handelsfagskolen

Claus faber Timm

Underviser

Niels Brock

Claus Hindkjær

Underviser

Tietgen

Claus Lønborg

Underviser

Handelsfagskolen

Claus Mønsted

Underviser

København Nord

Claus Sigurd Lykke

Underviser

Learnmark Horsens

Claus Strøm

Underviser

Kold College

Claus Svaen

Underviser

ZBC

Claus Weits Pedersen

Underviser

EUC Lillebælt

cljo@kp.dk Claus Bo Jørgensen

Gæst

Charlotte Lundius

Administrator

Automation & Robotteknologi (Nord)

Connie Gehling

Underviser

Tietgen

Dan Holt Højgaard

Underviser

Niels Brock

Dan Zielke

Gæst

Daniel ussingkaer

Gæst

Daniella Hansen

Gæst

David Christiansen

Underviser

David Christiansen

Underviser

Viden Djurs

Dennis Simonsen

Underviser

EUC Sjælland

Dennis Sørensen

Gæst

Diana Ringgaard

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

Ditte Jensen

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Ditte Mortensen

Gæst

doha

Administrator

Håndværk – Design & Arkitektur

Dora Knudsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Dorte Feldborg Heide

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Dorte Hovmand

Gæst

Dorte Isager

Underviser

Dorte Kristiansen

Underviser

Dorthe Andersen

Ekspert

Dorthe Petersen

Underviser

Haderslev Handelsskole

Dorthe Schoubye

Underviser

Ea Pedersen

Underviser

Campus Bornholm

Edith Rasmussen

Underviser

SOSU H

Eigil Holm

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Elke Else Jepsen

Underviser

Business College Syd

Ellen Stege

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

else dolmer

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Elsebeth Søndergaard

Underviser

Randers Social- og Sundhedsskole

Elva Osk Gylfadottir

Underviser

København Nord

Emil Nielsen

Underviser

EUC Nordvestsjælland

Emilie Egede

Gæst

Erhvervsskolerne Aars

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Eric Ziengs

Underviser

IBC

Erik A. Krage

Underviser

EUC Nord

Erik Nørgård

Gæst

Erik Pedersen

Underviser

ZBC

Erik Poulsen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Erling Hybschmann

Underviser

AMU Vest

Esben Buchwald

Underviser

København Nord

Esben Garder

Underviser

Aalborg Handelsskole

Eva Fog Bruun

Gæst

Eva Hansen

Underviser

Roskilde Handelsskole

Faika Birch

Underviser

Anden samarbejdspartner

Fanny Gosmann

Gæst

Finn Riberholdt

Underviser

ZBC

Flemming Bornemann

Underviser

IBC

Flemming Bundesen

Underviser

Kold College

Flemming Eriksen

Gæst

Flemming Jørgensen

Underviser

Frank Andersen

Underviser

EUC Lillebælt

Frank Feldborg

Underviser

EUC Lillebælt

Frede Madsen

Underviser

EUC Lillebælt

Frede Madsen

Underviser

EUC Lillebælt

Freja Pommer Jensen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Gaby Scheel

Gæst

Gejst Gejstsen

Super Administrator

Videnscenterportalen

Gert Jørgensen

Underviser

EUC Lillebælt

Gitte Bækmark

Administrator

Digital Handel

Gitte Baun-Nielsen

Underviser

EUC Lillebælt

gitte fallesen

Underviser

IBC

Gitte Jakobsen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Gitte Markvardsen

Underviser

København Nord

Gitte Møller

Gæst

Gitte R. Hansen

Gæst

Gitte Rod Petersen

Underviser

IBC

Gitte Smed

Underviser

EUC Lillebælt

Gitte Vestergaard

Ekspert

Gladys Jensen

Underviser

Tradium

Gorm Vestergaard

Gæst

Grethe Gad

Underviser

Rybners

Grethe Overby

Underviser

Aalborg Handelsskole

Griet de Place

Underviser

SOSU H

gunhild kjærgaard-andersen

Gæst

Halime Rachid

Underviser

IBC

Hanna Hjorth

Underviser

Aarhus Business College

Hanna Lindstrøm

Gæst

hanne arnaut

Underviser

Skive College

Hanne Axelsen

Gæst

Hanne Bartholdy

Underviser

SOSU H

Hanne Blond Ahrendsen

Gæst

Hanne Eriksen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Hanne Frederiksen

Underviser

AARHUS TECH

Hanne-Lise Bundgaard

Underviser

Roskilde Handelsskole

Hanne Primdahl Nielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg

Hanne Søe

Underviser

EUC Nordvest

Hanne Treldal

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Hanne Vestergaard Kristensen

Gæst

Hans Jørgen Knudsen

Gæst

Hans-Jørgen Pedersen

Underviser

Skive College

Hans Peder Wagner

Gæst

Hans Rasmussen

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Hans Sørensen

Underviser

Tradium

Hans Thomas HJORTH

Underviser

Aarhus Business College

Hans-Ulrich Bruun Mortensen

Underviser

Viden Djurs

Havva Caliskan

Underviser

Tietgen

Heidi Søgaard Hvistendahl

Gæst

Heidi Sørensen

Underviser

UC Diakonissestiftelsen

Helena Andersen

Gæst

Helena Kjærbæk

Underviser

Tønder Handelsskole

Helene Jacobsen

Gæst

Helene Nielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Helene Sandorff

Underviser

SOSU H

Helle Holtemann

Underviser

Skive College

helle igwebuike

Underviser

SOSU H

Helle Lyngdahl

Underviser

SOSU Nord

Helle Skelde Martinussen

Underviser

Campus Vejle

Helle Thrysøe Birkkjær

Underviser

SOSU Nord

Helmuth Petersen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Henning Aaberg

Administrator

EUC Lillebælt

Procesteknologi

Henning Aaberg

Underviser

EUC Lillebælt

Henning Aaberg

Underviser

EUC Lillebælt

Henning Klarlund

Gæst

Henning Lorentzen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Esbjerg

Henriette Appelt

Gæst

Henriette Cederholm

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Henriette Jørgensen

Underviser

Niels Brock

Henriette Møller

Forfatter

SOSU Nord

Velfærdsteknologi (Vest)

Henriette Mogensen

Underviser

Tietgen

Henriette Stage

Underviser

ZBC

Henrik Arndal

Underviser

København Nord

Henrik Bender

Underviser

Roskilde Handelsskole

Henrik Daugaard

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Henrik Espensen

Underviser

TECHCOLLEGE

Henrik Faaborg

Underviser

København Nord

Henrik Fischer-Mogensen

Underviser

Handelsfagskolen

henrik franck

Underviser

CELF

Henrik Gräs

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Henrik Ibsen

Underviser

EUC Lillebælt

Henrik Jensen

Underviser

Next - Uddannelse København

Henrik Juul Larsen

Underviser

Tietgen

Henrik Kristensen

Gæst

Henrik M. Møller

Underviser

AMU Nordjylland

Henrik Neumann

Underviser

ZBC

Henrik Pallesen

Underviser

IBC

Henrik Pedersen

Underviser

ZBC

Henrik Riisberg

Underviser

IBC

Henrik Schalech

Underviser

Learnmark Horsens

Henrik Simonsen

Gæst

Henrik Skallerup

Underviser

TECHCOLLEGE

Henrik Storgaard

Ekspert

Hjalte Brautsch

Underviser

Business College Syd

Iben Sandemand

Gæst

Ida Blom

Gæst

Ida Holme Sørensen

Underviser

SOSU Nord

Inge Gunnersen Flindt

Underviser

Viden Djurs

Inge Laursen

Underviser

SOSU H

Inge-Lise Pedersen

Gæst

Ingebeth Møller

Gæst

Ingelise Tauensig Spetzler

Underviser

SOSU Nord

Inger Hald

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Irene Siggaard Jensen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Irina Hilma

Underviser

Køge Handelsskole

Isabel Duckett

Underviser

Isabel kronholm

Gæst

Isabella Vorm

Gæst

Ivalo Sofie Jakobsen

Gæst

Iver Gaarsted

Underviser

Learnmark Horsens

Jacob Bro

Underviser

SOSU H - (SOPU København og Nordsjælland)

Jacob Bro

Underviser

SOSU H

Jacob Carl Pedersen

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Jacob Mølbach Bismuth

Gæst

Jacob Sangild

Forfatter

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Velfærdsteknologi (Vest)

Jacob Sommer

Underviser

IBC

Jacob Trøjborg

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Jacob Trøjborg

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Janne Gaye

Administrator

Digital Handel

Jakob Bak

Underviser

Kold College

Jakob Esben Hansen

Gæst

Jakob Helnæs

Underviser

Niels Brock

Jakob Kristensen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Jakob Rask Sørensen

Underviser

Tradium

Jákup Sloth Jacobsen

Underviser

Frederikshavn Handelsskole

Jan Andersen

Underviser

Campus Vejle

Jan B. Nielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg

Jan Bårris

Underviser

EUC Lillebælt

Jan Bisgaard

Gæst

Jan Bordgaard Pedersen

Underviser

Tietgen

Jan Emtkjær Jensen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Jan Erik Kristensen

Underviser

ZBC

Jan Fridlev Jensen

Underviser

Aalborg Handelsskole

Jan H. Carlsen

Underviser

ZBC

Jan Illum

Underviser

Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier

Jan Kleemann

Underviser

EUC Syd

Jan Pedersen

Underviser

Aarhus Business College

Jan Salling

Underviser

Jan Werner Larsen

Underviser

København Nord

Jan Zian Ramlov

Underviser

SOSU Østjylland

Jane Hansen

Underviser

IBC

Jane Hoffmann

Underviser

Tietgen

Janeke Helgeby

Underviser

Tietgen

Janne Krag

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Janne Vestergaard

Underviser

Business College Syd

Jannie Holm

Underviser

IBC

Jannie Nielsen Hansen

Underviser

Niels Brock

Jean Damien Sorin-Kristensen

Gæst

Jean Sorin-Kristensen

Underviser

EUC Nordvest

Jeanette Hall

Underviser

Next - Uddannelse København

Jeanette Johansen

Gæst

Jeanette Kristensen

Underviser

ZBC

Jeanne Jensen

Underviser

SOSU H

Jeanne Nielsen

Underviser

Jette Christensen

Administrator

Velfærdsteknologi (Vest)

Jennie Petra Nielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Jens Henrik Hansen

Underviser

Learnmark Horsens

Jens Kjartan Mogensen

Underviser

Next - Uddannelse København

Jens Kristian Sommer

Underviser

Aarhus Business College

Jens-Ole Pedersen

Underviser

EUC Syd

Jens Peter Andersen

Underviser

SOSU Nord

Jens Roesdahl

Underviser

SOSU Nord

Jens Thomsen

Gæst

Jeppe Andersen

Underviser

Tietgen

Jeppe Olesen

Gæst

Jesper Bisgaard

Underviser

IBC

Jesper Bitsch Bierbaum

Forfatter

Databaseret Service & Forretningsudvikling

Jesper Frydkjær Pedersen

Ekspert

Jesper Jessen-Kampp

Underviser

Roskilde Handelsskole

Jesper Navne

Underviser

IBC

Jesper Norvang

Underviser

EUC Lillebælt

jesper schneider

Gæst

jesper Skjødt

Underviser

TEC

Jesper Stentoft

Underviser

Tietgen

Jesper Strandbech

Underviser

Tradium

Jesper Troelsgaard

Underviser

CELF

Jette Baand Christensen

Underviser

Aalborg Handelsskole

Jette Lindskov EUC Lillebælt

Underviser

EUC Lillebælt

Jette Lohse

Gæst

Jette Nielsen

Underviser

SOSU Nord

Jette Pløger

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Jette Svenningsen

Underviser

SOSU Nord

Jette Würtz Sørensen

Underviser

Mercantec

Jimmie Thomsen

Underviser

Next - Uddannelse København

Joan Radoor Bendix

Underviser

SOSU H

Joan Skøtt

Underviser

SOSU Nord

Jørgen Nielsen

Underviser

SOSU H

Jørgen Richter

Underviser

Jørli Sloth

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Jørn Lykkegaard

Underviser

Aarhus Business College

Johan Jensen

Gæst

John Esbensen

Gæst

JOhn Hansen

Ekspert

John Hygild Andersen

Underviser

EUC Nordvestsjælland

John Østermark

Underviser

Kold College

Johnny Jørgensen

Underviser

Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle

Johnny Nedergaard

Underviser

Business College Syd

Johnny Volf Jørgensen

Underviser

Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle

Jonas Henriksen

Gæst

John Svenson

Gæst

Jonas Kristensen

Ekspert

Jonas Pablo Rasmussen

Gæst

Jost Elund

Underviser

Viden Djurs

Julie Mortensen

Gæst

Julie nyboe Kirkegaard

Underviser

Tradium

Julie Rafn Abildgaard

Administrator

TECHCOLLEGE

Automation & Robotteknologi (Nord)

Julie Spenster

Underviser

Niels Brock

Just Jacobsen

Underviser

EUC Lillebælt

Just Jacobsen

Underviser

Kaj Christiansen

Underviser

Tradium

Kaj Sørensen

Gæst

Kamilla Keller Madsen

Gæst

Karen Henberg

Gæst

Karen Inge Wahlgreen

Underviser

ZBC

Karen Juul Thomsen

Underviser

Next - Uddannelse København

Karen Larsen

Underviser

Rybners

Karen Marie Aarup

Underviser

Social & SundhedsSkolen, Herning

Karen Moeslund

Underviser

EUC Nord

Karin Høgh

Gæst

karin pomykala

Gæst

Karin Ravnø

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Karina Høj

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

karina Krage

Underviser

SOSU Nord

karina Nilsson

Underviser

Next - Uddannelse København

Karsten Brotgaard

Gæst

Karsten Sorth

Underviser

EUC Lillebælt

Karsten Urbrand

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Kasper Møller Laursen

Underviser

Viden Djurs

Katarina Held

Underviser

ZBC

Käte Jensen

Underviser

SOSU Nord

kate nielsen

Underviser

Tietgen

Katharina MacArtney

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Esbjerg

Käthe Ivarsson

Underviser

SOSU H - (SOPU København og Nordsjælland)

Kathrine Buchwald Nielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Esbjerg

Katja Ernst

Underviser

Tietgen

Katrine Jensen

Gæst

Katrine Rosenberg

Gæst

Katrine Trautner

Underviser

ZBC

Keld Dahl Laursen

Underviser

Skive College

Keld Frederiksen

Underviser

EUC Lillebælt

kennet kristensen

Underviser

AARHUS TECH

Kenneth Brandborg

Underviser

SOSU Nord

Kenneth Johansen

Gæst

Kia Hoffgaard

Underviser

SOSU Nord

kies

Administrator

Håndværk – Design & Arkitektur

Kim Albrechtsen

Underviser

Handelsfagskolen

Kim Barding

Underviser

IBC

Kim Faurschou

Underviser

Learnmark Horsens

Kim jakobsen

Ekspert

kim johansen

Underviser

EUC Nord

Kim Krogh Nielsen

Underviser

Kold College

Kim Kudsk Nordsøn

Underviser

EUC Lillebælt

Kim Olsen

Underviser

Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier

Kim Rasmussen

Underviser

Kold College

kim Rohde

Underviser

Roskilde Handelsskole

Kim Tange

Underviser

Tradium

KimJuul Jensen

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

kira küttemann

Underviser

Aalborg Handelsskole

Kirsten Bach Kjeldal

Gæst

Kirsten Bojsen

Gæst

Kirsten Dieckmann

Gæst

Kirsten Juul Petersen

Underviser

Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier

Kirsten Oxlund

Underviser

Aarhus Business College

Kirsten Rugaard

Underviser

Aarhus Business College

Kirsten Scheffmann Kobborg

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Kirsten Snefstrup

Underviser

Kirsten Springborg

Gæst

Kirstine Andersen

Gæst

Kirstine Jacobsen

Underviser

Aalborg Handelsskole

Kjeld Christiansen

Underviser

EUC Nordvestsjælland

Kristian Johansen

Administrator

IBC

Databaseret Service & Forretningsudvikling

Klaus Bank

Underviser

EUC Lillebælt

Klaus Dukholt

Underviser

Roskilde Handelsskole

Klaus Johansen

Underviser

Roskilde Handelsskole

Klaus Just

Underviser

IBC

Klaus Nielsen

Underviser

Tietgen

Klavs Asmussen

Forfatter

Databaseret Service & Forretningsudvikling

Kristian Johansen

Gæst

Kristian Nielsen

Underviser

Anden samarbejdspartner

Kristian Sejersen

Gæst

Kristian Stagis

Underviser

TEC

Kristiane Filtenborg Johannsen

Underviser

Skive College

Kristina Ringkjøbing

Underviser

IBC

Kristina Tidemann Stork

Gæst

Kristine Hernvig

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

kvju

Administrator

Databaseret Service & Forretningsudvikling

Lærke Rau

Underviser

Next - Uddannelse København

Laila Klemmensen

Underviser

Laila Wilkinson

Underviser

EUC Lillebælt

Lajla Bøtter-Jensen

Underviser

Kold College

Lars Boes Jørgensen

Underviser

Business College Syd

Lars Bregnehøj

Ekspert

Lars Dahl

Underviser

EUC Lillebælt

Lars Hansen

Underviser

Next - Uddannelse København

Lars Helleberg Stisen

Underviser

UddannelsesCenter Ringkøbing Skjern

Lars Henrik Larsen

Underviser

Aarhus Business College

Lars Jensen

Underviser

Learnmark Horsens

Lars Jensen

Gæst

Lars jensen

Underviser

EUC Lillebælt

Lars Jørgensen

Forfatter

SOPU København og Nordsjælland

Velfærdsteknologi (Øst)

Lars Junker Sørensen

Underviser

København Nord

Lars Konradsen

Underviser

København Nord

Lars Kristensen

Underviser

Aalborg Handelsskole

Lars Metzsch

Underviser

Tietgen

Lars Middelboe

Ekspert

Lars Mikkelsen

Underviser

Mercantec

Lars Møller

Underviser

Aalborg Handelsskole

Lars Mønster

Underviser

EUC Sjælland

Lars Petersen

Underviser

Aarhus Business College

Lasse Gammelmark

Gæst

Lasse Hauge

Underviser

IBC

Lasse Jensen

Underviser

Niels Brock

Lasse Klubien

Underviser

Next - Uddannelse København

Lasse Rasmussen

Underviser

Lasse Ravn-Johansen

Underviser

IBC

Lau Bisgaard Laursen

Gæst

Leif Dam Pedersen

Underviser

EUC Nordvestsjælland

Lejla Muharemovic

Gæst

Lena Josefsen

Underviser

Rybners

Lena Madsen

Underviser

SOSU H

Lene Dyrehauge

Underviser

Tietgen

Lene Ellegaard

Gæst

Lene Frandsen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Lene Jensen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Lene Larsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Lene Leth Thomsen

Underviser

Aarhus Business College

lene moselund

Underviser

SOSU Nord

Lene Raaskou Jørgensen

Gæst

Lene Reventlov Husted

Underviser

IBC

Lene Sillassen

Underviser

AMU Vest

lili heegaard

Underviser

SOSU Nord

lina lindbjerg

Ekspert

Lina Olsen

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Linda Guldbæk

Underviser

Aalborg Handelsskole

Linda Kirkegaard

Underviser

Roskilde Handelsskole

Linda Krog

Underviser

Aarhus Business College

Line Dybdahl

Gæst

Line Mosbæk Thordahl

Underviser

SOSU Nord

Line Vinterberg

Underviser

Tradium

Lis Olsen

Underviser

IBC

Lisa Bærentsen

Underviser

IBC

Lisa Hansen

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Lisa Helleberg

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Lisa Møller Jacobsen

Underviser

SOSU Østjylland

Lisa Prætorius

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Lisbeth Bach

Gæst

Lisbeth Danielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Esbjerg

Lisbeth Hansen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Lisbeth Olesen

Underviser

Lise Hedelund Jacobsen

Underviser

SOSU Nord

Lissi Hansen

Gæst

Louise Jagd Rosendal

Administrator

Velfærdsteknologi (Øst)

lkid

Administrator

Håndværk – Design & Arkitektur

Lars Mathiesen

Administrator

Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle

Automation & Robotteknologi (Syd)

Lone Andersen

Underviser

Lone Andreasen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Lone Henningsen

Underviser

EUC Nord

Lone Kastberg

Underviser

Skive College

Lone Marxen

Underviser

Business College Syd

Lone Rosendahl

Underviser

SOSU H

Lone Rubæk

Underviser

SOSU Nord

Lone Secher

Forfatter

SOSU Nord

Velfærdsteknologi (Vest)

Lone Wallin

Underviser

Tietgen

Lotte Fenneberg

Underviser

IBC

Lotte Randeris Schulz

Underviser

SOSU Nord

Louis Henningsen

Underviser

EUC Lillebælt

Louise B. Wilkenskjeld

Underviser

SOSU Nord

Louise Elmgaard Thiem

Underviser

UC Diakonissestiftelsen

Louise Gerber

Underviser

Social- og sundhedsskolen Syd

Louise Houlberg Høy

Underviser

Viden Djurs

Louise Jensen

Underviser

Aalborg Handelsskole

Louise lykke Refsgaard-søndergaard

Underviser

Niels Brock

Louise Mear Christiansen

Underviser

København Nord

Louise Them-Hansen

Underviser

Køge Handelsskole

Louise Wilde

Underviser

Tietgen

Lucce Flagstad

Underviser

København Nord

Luise Michelsen

Underviser

Business College Syd

LunaMay Lilou Østergaard

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

LunaMay Lilou Østergaard

Underviser

SOSU H

Mads Achilles

Gæst

Mads Bo Pedersen

Underviser

Tradium

Mads Ekblad

Gæst

Mads Petersen

Underviser

Business College Syd

Mads Riishøj

Underviser

Tradium

Mads Schou

Underviser

Viden Djurs

Magne Dreyer

Underviser

SOSU Nord

Magnus Bie

Gæst

Maher Awada

Underviser

Niels Brock

Maj Britt Weidinger

Forfatter

Velfærdsteknologi (Øst)

maja

Administrator

Håndværk – Bæredygtighed, Klimarenovering & Byggeri

Majbrit Hansen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Majbritt Thuesen

Underviser

Majken Munch

Underviser

SOSU Nord

Malene Christensen

Gæst

Malene Seifen

Gæst

Margit Viig

Gæst

Margrethe Bjergegaard

Underviser

Maria Lund

Underviser

Tietgen

Maria Meyer

Underviser

ZBC

Maria Normann

Underviser

Roskilde Handelsskole

Maria Rasmussen

Underviser

Roskilde Handelsskole

Maria Røndbjerg-Christensen

Underviser

ZBC

Maria Wiggers Pedersen

Underviser

Niels Brock

Marian Peters

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Mariane Høgh

Underviser

EUC Syd

Marianne Bechmann

Underviser

Campus Vejle

Marianne Dalhede

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Marianne K. Hansen

Gæst

Marianne Mortensen

Underviser

SOSU Nord

Marianne Spangsbjerg Jørgensen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

marianne vilholm

Underviser

EUC Lillebælt

Marie Rossavik

Underviser

Randers Social- og Sundhedsskole

Mark Mortensen

Underviser

Social- og sundhedsskolen Syd

Marlene Rask

Underviser

IBC

Marlene Vedel

Gæst

Martha Nielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Martha Schaafsma

Underviser

SOSU Nord

Martin Bødker

Underviser

Martin Grønbæk

Gæst

martin gurtler

Underviser

Next - Uddannelse København

Martin Johansen

Underviser

TEC

Martin Nielsen

Underviser

Martin Richter

Gæst

Martin Seehagen

Underviser

Rybners

Martin Tengstedt

Underviser

Tradium

Martin Tomra

Underviser

TECHCOLLEGE

Mathijs Broersma

Underviser

Learnmark Horsens

Merete Dehnfeld

Gæst

Merete Gravers

Underviser

Merete Helms

Underviser

ZBC

merete thorsen

Underviser

København Nord

merethe dahl

Underviser

ZBC

Mette Bøgelund

Underviser

Mette Dyhr

Underviser

Tradium

Mette Gram Rugholm

Forfatter

SOSU Nord

Velfærdsteknologi (Vest)

Mette Krog

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Mette Kronborg Laursen

Administrator

IBC

Databaseret Service & Forretningsudvikling

Mette Madsen

Underviser

Campus Vejle

Mette Mai Kryger

Underviser

Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier

Mette Søgaard

Gæst

Mette Stephensen

Gæst

Mette Toft p

Gæst

Mia Ellman

Underviser

Køge Handelsskole

Mia Kjærgaard

Underviser

Tietgen

Mia Milther

Underviser

IBC

M. Mikkelsen

Underviser

Social & SundhedsSkolen, Herning

MICHAEL ANDERSEN

Underviser

Kold College

Michael Gransøe

Underviser

EUC Nordvestsjælland

Michael Hansen

Underviser

Køge Handelsskole

Michael Lauridsen

Underviser

IBC

Michael Lorentzen

Underviser

København Nord

Michael Lund-Larsen

Underviser

Aarhus Business College

Michael Nedergaard Jacobsen

Underviser

Tradium

Michael Paulsen

Underviser

Tradium

Michael Salva Andersen

Underviser

TECHCOLLEGE

Michael Schou

Underviser

EUC Nordvestsjælland

Michael Sørensen

Underviser

Michael Viholt

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg

Michael Vindinge Sørensen

Underviser

Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle

Michal Krarup

Underviser

Mercantec

Michelle Pless

Gæst

Michelle Pless

Underviser

Campus Vejle

Mie Eggersen

Underviser

ZBC

mik gillesberg

Underviser

Roskilde Handelsskole

Mikael Krogh

Underviser

Business College Syd

Mike Lindvang

Underviser

Tietgen

Mikkel Bennetzen

Underviser

Viden Djurs

Mikkel Gram Hansen

Forfatter

Velfærdsteknologi (Øst)

Mille Brandt

Underviser

Niels Brock

Mille Pilegaard

Forfatter

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Velfærdsteknologi (Vest)

Mirela Osmanovic

Underviser

Tietgen

mje@sosuh.dk Malene Elster

Underviser

SOSU H

Mogens Hansen

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Mona Læssøe Rask

Underviser

Business College Syd

mona leth

Underviser

SOSU H

Mona Søe

Gæst

Mona Syndergaard

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

Morten Christoffersen

Administrator

Digital Handel

Morten Christoffersen

Underviser

Aarhus Business College

Morten Gammelgaard

Underviser

Campus Vejle

Morten Gravgaard

Underviser

Viden Djurs

Morten Kluw Schmith

Underviser

Skive College

Morten Kristiansen

Underviser

SOSU Nord

Morten Laursen

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

Morten Lund Jacobsen

Underviser

SOSU H

Morten Møldrup

Gæst

Morten Nørregren

Gæst

Morten Pedersen

Gæst

Morten Rask Jepsen

Underviser

Business College Syd

Morten Sandal

Underviser

Mercantec

Morten Sandbæk Beck

Gæst

Morten Sillesen

Underviser

Roskilde Handelsskole

Morten Ubbesen

Underviser

TECHCOLLEGE

Nancy Jørgensen

Underviser

IBC

Nanna Friedrich Bronér

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Natasja Petersson

Gæst

Nicolai Lindloff Damgaard-Mørk

Underviser

Anden samarbejdspartner

Nicolai Zavilla

Underviser

Handelsfagskolen

Nicolaj Hannesbo Petersen

Underviser

Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier

Niels-Henning Hansen

Underviser

ZBC

Niels Horskjær

Underviser

Roskilde Handelsskole

Niels Jørgen Granath

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Niels-Kristian Sivebæk

Underviser

Mercantec

Niels Peter Nielsen

Ekspert

Niels Poulsen

Underviser

TEC

Niels Yde

Underviser

Learnmark Horsens

Niklas Hvid

Underviser

København Nord

Nikolaj Kirkeby

Underviser

Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle

Nikolaj Petersen/NISP

Underviser

ZBC

Ninna Ejlskov

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Ninna Pedersen

Underviser

Niels Brock

Ninna Steffensen

Underviser

SOSU Nord

Nis Nicolaisen

Underviser

Niels Brock

Nynne Legaard

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Ole Bjerglund Pedersen

Underviser

Ole Nielsen

Underviser

TECHCOLLEGE

Ole Olsen

Underviser

Next - Uddannelse København

Ole Wang Lønbæk

Underviser

Mercantec

Oline Pedersen

Administrator

Kold College

Procesteknologi

Oliver Marletta

Gæst

Olivia Jelskov

Gæst

Palle Demant

Administrator

Next - Uddannelse København

Håndværk – Design & Arkitektur

Palle Demant

Underviser

Next - Uddannelse København

Palle Letting

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Palle Rosenkilde

Underviser

Aarhus Business College

Palle Stubberup Ebeling

Underviser

Mercantec

Patricia Juul Hansen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Patrick Rosenqvist

Underviser

København Nord

Paw Hansen

Gæst

Peder Alm

Gæst

Per Dam Hansen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Per Jensen

Underviser

Randers Social- og Sundhedsskole

Per Stefaniuk

Underviser

CELF

Pernille Bang Jensen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Pernille Bovtrup

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Pernille Dam Reinhold Sørensen

Underviser

SOSU H

Pernille Handskemager

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Pernille Jensen

Underviser

SOSU Nord

Pernille Krogh

Underviser

København Nord

Pernille Madsen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Pernille Rohde

Forfatter

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Velfærdsteknologi (Vest)

Peter Brix

Underviser

Tietgen

Peter Brøgger

Underviser

EUC Lillebælt

Peter Bruus

Gæst

Peter Elkjær Kuipers

Underviser

Skive College

Peter Hallum

Underviser

Niels Brock

Peter Jøhnk

Underviser

Erhvervsskolerne Aars

Peter Karstrøm Vagning

Underviser

Aalborg Handelsskole

Peter Lambertsen

Underviser

Business College Syd

Peter Landergren

Underviser

Business College Syd

Peter Lassen

Underviser

Aarhus Business College

Peter Nedergaard

Underviser

EUC Lillebælt

Peter Østergaard Nielsen

Underviser

Tradium

Peter Ranzau

Underviser

HANSENBERG

Peter Skov

Gæst

Peter Vest

Gæst

Petra Schulz

Underviser

SOSU Nord

philip blom

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Philip Schjødt

Gæst

Pia Albrecht Pedersen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Pia Brændgaard

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

pia gaarde

Underviser

Anden samarbejdspartner

Pia Hinnerup

Underviser

Skive College

Pia Holst Kristensen

Underviser

Viden Djurs

Pia Klostergaard

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg

Pia Stilling

Underviser

Viden Djurs

Pia Thurøe

Gæst

Pia Vander

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Pia Vang

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Pierrot Alemany Sekelj

Gæst

Poul-Erik Jensen

Ekspert

Poul Følbæk

Underviser

Campus Vejle

Poul Pedersen

Underviser

Viden Djurs

Randi Rygaard

Underviser

Rasmus Ahlfors

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Rasmus Gundelach

Underviser

Rasmus Jensen

Underviser

Varde Handelsskole og Handelsgymnasium

Rasmus Lassen

Underviser

AARHUS TECH

Renata Brogaard-Block

Underviser

København Nord

René Bengtsson

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

René Jakobsen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

René Jungersen

Underviser

Aalborg handelsskole

René Martin Larsen

Forfatter

SOSU Nord

Velfærdsteknologi (Vest)

René Mortensen

Underviser

René Pedersen

Underviser

Anden samarbejdspartner

René Tengstedt

Underviser

Aalborg Handelsskole

Rico Knudsen

Underviser

IBC

Rikke Borup Sørensen

Underviser

Viden Djurs

Rikke Krogsgaard

Underviser

SOSU Østjylland

Rikke Munk Hansen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Rikke Østrup Jensen

Underviser

IBC

Rikke Schmidt

Underviser

Randers Social- og Sundhedsskole

Rikke Søgren

Underviser

Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier

Rikke Sprotte Klausen

Underviser

Bornholms Sundheds- og Sygeplejeskole

Rikke Storck

Gæst

Roar Kjeldsen

Underviser

Tradium

Robert Cederkof

Underviser

Roelof Wouwenaar

Gæst

Ronnie Mogensen

Underviser

EUC Syd

Ronny Sørensen

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Rune Munk

Forfatter

Videnscenterportalen - Viden på tværs

Rune Platz

Underviser

AMU Nordjylland

Sabine Holbech

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Sabine Nonbye

Underviser

Aarhus Business College

Sabine Skjold Vingborg

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Sandie tester

Underviser

Sandra Jensen

Gæst

Sandra Jepsen

Underviser

SOSU H

Sanne Hauschildt

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

Sanne Kramer

Gæst

Sara Czerny

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Sarah Bjerre

Underviser

saramarie fromberg

Underviser

Roskilde Handelsskole

Sebastian Balling

Forfatter

SOSU Nykøbing Falster

Velfærdsteknologi (Øst)

Sebastian Kjær Jensen

Gæst

Shabbir Basharat

Underviser

SOSU H - (SOPU København og Nordsjælland)

Sidse Norre

Administrator

TECHCOLLEGE

Automation & Robotteknologi (Nord)

Sif Holm

Underviser

København Nord

Signe Svendsen

Underviser

UC Diakonissestiftelsen

Silke Bundgaard

Underviser

Roskilde Handelsskole

simon delarose

Underviser

EUC Nord

Simon Ugilt

Underviser

Tietgen

Simone Rosenkilde

Gæst

Sisse Olesen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Sissel Kondrup Bach

Underviser

SOSU Nord

Social- og sundhedsskolen, FVH Horsens

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Søren Abildgaard

Administrator

Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle

Automation & Robotteknologi (Syd)

Søren Birk

Ekspert

Søren Eg

Underviser

IBC

Søren Fog

Gæst

Søren Herden

Ekspert

Søren Lehmann

Underviser

Roskilde Handelsskole

Søren Madsen

Underviser

Skive College

Søren Magnusson

Underviser

TEC

Søren Mikkelsen

Underviser

Tietgen

Søren Møller

Administrator

Tietgen

Center for IT i Undervisningen

Søren Mogensen

Underviser

Campus Vejle

Søren Nielsen

Underviser

Aarhus Business College

Søren Olesen

Gæst

Søren Rasmussen

Underviser

Anden samarbejdspartner

Sofia J Jovanovic

Gæst

Sofie Ambeck

Gæst

Sonni Larsen

Underviser

UddannelsesCenter Ringkøbing Skjern

Sophia Nissen

Underviser

Tietgen

sophia Nissen

Underviser

Tietgen

Steen Beyer

Underviser

TECHCOLLEGE

Steen Donskov Pedersen

Underviser

TECHCOLLEGE

Steen Duurloo Sørensen

Underviser

København Nord

Steen Forsmann

Underviser

Roskilde Tekniske Skole

Steen Hansen

Underviser

Next - Uddannelse København

Steen Pedersen

Underviser

Niels Brock

Steen Rafn

Underviser

IBC

Steffie Kristensen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Steven Wagner

Underviser

Next - Uddannelse København

Stig Kjær

Underviser

Tradium

stine bjerrum møller

Gæst

Stine Gottfred Jeppesen

Underviser

Tietgen

Stinna Larsen

Underviser

Viden Djurs

sune karlsen

Underviser

Next - Uddannelse København

Susanne Bakman Borup

Underviser

Kold College

Susanne Helt

Underviser

Herningsholm Erhvervsskole

Susanne Krogsgaard

Underviser

Randers Social- og Sundhedsskole

Susanne Pretzmann

Underviser

Susanne Pretzmann

Gæst

Susanne Sørensen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Susanne Sørensen

Gæst

Susanne Thorkildsen

Gæst

Susanne Tryggedsson

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

sussi schlichtkrull

Underviser

Erhvervsskolen Nordsjælland

Synne Krog

Gæst

Sys Riffensdal

Gæst

Tania Nielsen

Underviser

København Nord

Tanja Aas

Gæst

Tanja Bundesen

Underviser

Next - Uddannelse København

Tanja Holm

Forfatter

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Velfærdsteknologi (Vest)

Tea Brusas

Underviser

Anden samarbejdspartner

Teresa Andersen

Underviser

Thea Lindholm

Underviser

Kold College

Thilde Nordly

Underviser

Anden samarbejdspartner

Thøger Johansen

Underviser

SOSU Østjylland

Thomas Andersen

Underviser

Next - Uddannelse København

Thomas Bang

Underviser

SOSU H - (SOPU København og Nordsjælland)

Thomas Eggersen

Forfatter

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Velfærdsteknologi (Vest)

Thomas Holmsted Jensen

Underviser

EUC Lillebælt

Thomas Kloster Jungersen

Underviser

Thomas Nielsen

Gæst

Thomas Palmelund Johansen

Underviser

TEC

Thomas Prætorius

Underviser

EUC Lillebælt

Thomas Roda-Pedersen

Underviser

ZBC

Thomas Torup

Underviser

Thomas Weidekamp

Gæst

Thorbjørn Hansen

Underviser

IBC

Tim Bay

Underviser

Roskilde Handelsskole

Tina Brixen

Super Administrator

IBC

Videnscenterportalen

Tina Brixen

Gæst

Tina Brixen (testbruger)

Underviser

IBC

Tina Brunebjerg

Underviser

IBC

Tina Hansen

Gæst

Tina Johnsen

Ekspert

Tina Lange

Underviser

IBC

Tina Nielsen

Underviser

Køge Handelsskole

Tina Nielsen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Tina Nilsson

Underviser

København Nord

Tina Ottov

Underviser

Randers Social- og Sundhedsskole

Tina Rosenkjær

Underviser

ZBC

Tina Schrøder

Underviser

Aalborg Handelsskole

Tina Siggaard

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg

Tine Funding

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Tine Jensen

Underviser

Aarhus Business College

Tinna Holst Larsen

Gæst

Tøger Kyvsgsgaard

Underviser

Toke Larsen

Underviser

Mercantec

Tom Andrès

Underviser

Roskilde Handelsskole

Tom Sørensen

Underviser

SOPU København og Nordsjælland

Torben Hærup Christensen

Underviser

TECHCOLLEGE

Torben Hansen

Underviser

EUC Sjælland

Torben Jensen

Gæst

Torben Madsen

Underviser

UddannelsesCenter Ringkøbing Skjern

Torben Mikkelsen

Ekspert

Torben Møller

Gæst

Torben Poulsen

Underviser

Tradium

Tove Johansen

Underviser

Tietgen

trine andersen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Trine Anka

Underviser

SOSU Nord

Trine Durup

Underviser

Learnmark Horsens

Trine Fage Krogh

Underviser

Tradium

Trine Kvist-Hoffmann

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Troels Friis

Gæst

Troels Højberg

Underviser

Rybners

troels lemonius

Underviser

Tietgen

Troels Nepper

Underviser

Mercantec

Troels Rickers

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Ulf Hesby

Underviser

EUC Lillebælt

Ulla-Britt Dalgaard

Underviser

SOSU Nord

Ulla Jensen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Ulla Reimer

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Ulla Reimer

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

Ulla Schmidt

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Ulla Sørensen

Underviser

Roskilde Handelsskole

ulrik nielsen

Underviser

IBC

Uvm Uvmp

Gæst

vdn@ucholstebro.dk Nielsen

Underviser

Uddannelsescenter Holstebro

Vibeke Bundgaard

Underviser

SOSU Nord

vibeke overvad jensen

Gæst

Victor Kronborg Laursen

Gæst

Viden om data

Gæst

Videnscenter Øst

Forfatter

SOSU H

Velfærdsteknologi (Øst)

videnscenterbyggeri

Administrator

Håndværk – Bæredygtighed, Klimarenovering & Byggeri

Vinni Andreasen

Underviser

Aarhus Business College

Vinni Bekmose

Underviser

ZBC

Vinnie Finderup

Underviser

Viden Djurs

Vinnie Ricksen

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fyn

Vinnie Vinding

Underviser

Social- og Sundhedsskolen Fredericia – Vejle – Horsens

William Pedersen

Underviser

Tietgen

winnie lund

Underviser

IBC

x bi Bi

Underviser

Skive College

Xiaolei Bi

Underviser

Skive College

Yvonn Welander

Underviser

Anden samarbejdspartner